Микола Коваленко | Українська

Мій шлях до вивчення методів продовження життя та досягнення психологічної рівноваги.

Своє життя я присвятив вивченню східної філософії, історії, медицини, а також практик Тай-Чі та Чи-Гун (Ці-Гун).

Приблизно з п’ятирічного віку мій дідусь почав щодня займатися зі мною гімнастикою. Це допомогло мені виробити звичку постійно тренуватися на ранньому етапі життя та виховало в мені цікавість до спорту. У молодшій школі я відвідував спортивні секції боротьби, у старших класах хотів займатися карате, коли воно було дозволено в СРСР у 60-х роках. Так сталося, що під час служби в армії я зміг продовжити свій шлях, вивчаючи карате. У той час це стало заборонено для широкого загалу, і я вважав, що мені пощастило продовжувати займатися, оскільки тоді потрібен був дозвіл уряду. Після служби моя практика продовжилася в групі офіцерів спецслужб СРСР. Там я вперше почув думки  кваліфікованих спеціалістів  про Індійську йогу, а також про старовинні китайські гімнастики тайцзи та цигун.

Я вважав ці вчення захоплюючими, і я ввібрав усе, до чого міг дотягнутися під час службової підготовки та поза нею. Спочатку я захопився  теоретичною частиною, а потім почав шукати професіоналів, які володіють необхідними навичками у східній гімнастиці, у яких я міл би навчатися фізичним формам. Хоча вивчення бойових мистецтв тоді було заборонено, я був у колі людей, які також захоплювалися бойовими мистецтвами, вони познайомили мене зі своїми улюбленими контактами. Саме тоді я познайомився з фахівцями з В’єтнаму, Китаю та Індії, які були в моїй країні. Одного з них звуть Зи він був першим майстром, який допоміг мені зрозуміти основи східної медицини та цигун.

У середині 1980-х Горбачов зняв заборони на вивчення бойових мистецтв і знову відкрив двері для широкого загалу, щоб вчитися та практикуватися. Була створена Українська Федерація Ушу, я спочатку там навчався, а через 3 роки вже й сам почав викладати в Спортивних клубах Києву в Україні. 

Ці події відбулися більше тридцяти років тому, але донині я дуже вдячний своїм тренерам Миколі Матулевському та Солодиленв Мілі, із задоволенням сприйняв  їх навчання та професіоналізм. На початку дев'яностих років майстер з Китаю запросив мене стати його учнем, щоб навчити мене важливим, менш відомим і важкодоступним аспектам тайцзи і цигун. Це був справді взірцевий момент «коли учень готовий, з’являється вчитель».

Доктор Му-Ван-Чен навчив мене основам східної медицини та техніці культивування життєвої енергії, а також методам управління Ци-Гун. Я трепетно ​​ставлюся до своїх вчителів і дуже поважаю своїх друзів, які навчили мене спілкуватися серцем більше, ніж словами, і навчили мене передавати цей дар своїм друзям і учням.

Всім, хто стає на шлях вдосконалення духу, тіла і волі, незалежно від обраного вами напрямку, бажаю успіхів і процвітання, нехай ваш шлях буде світлим і успішним!


Comments

Popular Posts